SUSISIEKITE: +37068615456
RAŠYKITE:


Mamyčių klubo projektas – vaikų analizė

Mamyčių klubo projektas – vaikų analizė:

Kad ir kaip nuvalkiotai skambėtų, bet vis tiek labai smagu pasakyti – TO DAR NEBUVO! Nes tikrai niekur nieko panašaus nevyko ir jūs būsite pirmosios, tai išbandžiusios. Ramunė Vaičiulienė jungia įvairias technikas – veidotyros, netradiciniai saviugdos būdus ir kitus metodus, kurių pagalba iš nuotraukos ji gali jums patarti koks darbas jums tiktų, kokią profesiją pasirinkti, kaip pažinti savo viršininką ir net kaip susirasti tinkamiausią darbuotoją.

R.Vaičiulienė yra trijų vaikų mama, kuri tik atsiradus mažyliams suprato, kad prieš tai pasirinktas profesinis kelias yra primestas visuomenės normų ir šablonų, o iš tiesų jos širdis linksta visai kitur.

ram_mk

„Nagrinėjant mano istoriją buvo daugiau nenormos nei normos. Bet visa tai išėjo man į naudą, nes darau ką noriu ir jaučiuosi laiminga. Pagaliau. Tobulėti dar yra kur ir tikiuosi bus iki gyvenimo galo“, – teigia moteris. Ji nusprendė, kad darbas turi teikti malonumą ir vis labiau besigilindama į žmogaus vidų suprato, kad ši informacija ir yra kelias, kuriuo ji norėtų eiti.

„Analizuoju žmones, jų savybes, sąsajas su galimais užsiėmimais, remdamasi informacija, kurią neša jų išorė: veidas, balsas, judesys, mimika ir kiti dalykai, kurie sujungia žmogų į visumą. Nepasitikiu testais, nes jie atima daug laiko ir juos galima apgauti, kaip ir pačiam save.

Žmonės atėję pas mane papildo žinią apie save arba pasitvirtina tai, ką jie visada norėjo daryti“, – teigia specialistė. Pasirodo, jos metodai puikiai tinka ne tik suaugusiems ar paaugliams, kurie sprendžia kurį universitetą pasirinkti, bet ir vaikams. Jau ikimokykliniame amžiuje iš jų bruožų galima nuspėti kokia veikla vaikui labiausiai tiktų ir patiktų, kurias savybes galima tobulinti ir ugdyti – gal visai tai ateityje pravers pasirenkant gyvenimo kelią!

Mamyčių klubo projektas – vaikų analizėKomentuoti: